Portfolio

Click design to view full page

{

What they’re saying

Współpracowałam z Eveliną na kilku płaszczyznach: stworzenie www, kursu online, doradztwo w zakresie strategii biznesu i była to jedna z najlepszych współprac w moim życiu. Strony jakie robi to nie suche szablony w WordPress, a projekty z duszą, wydobywające, osobowość, autentyczność i prawdę. Wyprowadziła mnie z przekonania, że strona coacha musi być poważna i nudna. Praca z Eveliną to coś więcej, to niesamowita podróż w głąb siebie. Wizja, którą przekłada na projekt, z ogromną uważnością na drugiego człowieka. Jej branżowa wiedza, dbałość o szczegóły, poczucie estetyki i bardzo indywidualne podejście są unikatowe.

~ Karolina Rybus-Przeniosło | www.karolinarybus.pl

Chciałam mieć piękną, profesjonalną stronę, by odważnie rozwijać swój biznes. Zwróciłam się do Eveliny. I to była najlepsza decyzja! Dostałam więcej niż oczekiwałam. Evelina uważnie słucha i reaguje na potrzeby. Jej zaangażowanie pokazuje, że praca to jej pasja. Na każdym etapie była profesjonalna, terminowa i jednocześnie pracowałyśmy w cudownej, twórczej atmosferze. W pełni zaufałam Evelinie i teraz każdy kto widzi moją stronę, zachwyca się nią. Dziękuję!

~ Monika Kogut | www.monikakogut.pl

Współpraca z Eveliną była na każdym etapie satysfakcjonująca, profesjonalna i pełna ekscytacji. Strona, nad którą pracowaliśmy, spełniła nasze wszystkie oczekiwania, a Studio Załoga po raz pierwszy ukazało się światu w pełni swojej tożsamości i potencjału. Bardzo doceniam prowadzenie Eveliny, jej wizję, zdolności strategiczne, życzliwość oraz wnikliwą ocenę. Dziękuję za tę niezapomnianą przygodę!

~ Justyna Wencel | Studio Załoga www.zaloga.pl

Polecam współpracę z Eveliną z całego serca! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Od momentu stworzenia mojej strony przez Evelinę mój biznes bardzo się rozwinął.

~ Anna Sokołek | www.tantradlakobiet.pl

Evelina to prawdziwy człowiek renesansu. Nie spotkałam dotychczas tak wszechstronnie uzdolnionej osoby. Dla efektów współpracy ma to kolosalne znaczenie, ponieważ nie musisz współpracować z kilkoma osobami i koordynować ich pracy – wystarczy Evelina :). To oszczędność czasu, pieniędzy i energii. W naszej współpracy zawsze zatrzymywało mnie jej zaangażowanie, konkretny, a zaraz przyjazny styl bycia. To jak Cię słucha i dopytuje, a potem tworzy stronę, którą po prostu się zachwycasz i chcesz pokazywać innym. Stronę, która tak zupełnie „przy okazji” bardzo skutecznie sprzedaje 🙂

~ Sylwia Kopka | Założycielka Psychologicznego Centrum Opieki Okołoporodowej www.psychologicznecentrum.pl

Współpraca z Eveliną była partnerską współpracą dwóch skrupulatnych i dociekliwych osób. Evelina była gotowa krok po kroku poprowadzić mnie przez proces tworzenia strony. Gdy się różniłyśmy, mogłyśmy o tym otwarcie dyskutować. Pokazywała mi swój punkt widzenia i oddawała mi pole do decyzji. Gdy potrzebowałam by brała proces w swoje ręce, robiła to bez zawahania i pokazywała efekty swojej pracy gotowa na informacje zwrotne. Evelina ma w sobie inicjatywę, zdolności techniczne i zmysł estetyczny. Zawsze bezpośrednia w komunikacji i wytrwała w dążeniu do celu, wspiera swoje klientki i dba o atmosferę biznesowej relacji.

~ Kamila Fryc | Założycielka Uważnej Pracownii Terapii www.uwaznapracownia.pl

Doskonale wyczuwa potrzeby, zanim człowiek sam je sobie uświadomi i jej rozwiązania są zawsze trafione. Techniczna ekspertyza, dopracowany każdy szczegół – tak, że można spać spokojnie i skupić swoją energię na własnej twórczości. Ogromna wdzięczność za długoterminową współpracę, bezbrzeżne zaufanie i rzecz jasna piękna, funkcjonalna strona – z tym zostaniesz działając razem z Eveliną.

~ Sylwia Bujko | Self Reg  Mama www.sylwiabujko.pl

beautiful,  
converting
 websites

Need a website?

If you are looking a webdesigner let’s chat and see if we are the right fit. Schedule a FREE 30-min. discovery call with me.